< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj otevřel Zdeněk Juřica babybox nové generace!

19.9.2021
V neděli 19. září ve 12 hodin otevřeli výrobce babyboxů Zdeněk Juřica a jeho manželka Jitka babybox, který nahradil původní 11 let starou bedýnku. Otvírání se zúčastnil ředitel nemocnice Ivo Žolnerčík, jeho tisková mluvčí Věra Murínová a dětská primářka Barbara Widenková. 
Zdeněk Juřica předvedl funkce babyboxu a primářka prezentovala odložení děťátka. Hlavním dárcem babyboxu je Nadace Komerční banky, a. s. - JISTOTA, jež byla dárcem i původní bedýnky v roce 2010. Babybox nové generace se otevřel v den 50. narozenin generálního ředitele Komerční banky, a. s., Jana Juchelky, jenž je velkým protagonistou projektu. Ať žije Jan Juchelka! Gratuluju! 
Babydědek Lu
Zdeněk Juřica předvádí funkce babyboxu.
Zdeněk Juřica předvádí funkce babyboxu.
Dětská primářka Barbara Widenková odkládá děťátko.
Dětská primářka Barbara Widenková odkládá děťátko.
Jitka Juřicová.
Jitka Juřicová.
Karvinský babybox.
Karvinský babybox.