< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Rossmann, spol. s r. o. posílá dar na klatovský babybox!

26.11.2021
Milý Lu,
hlasování zákazníků v letošní poslední vlně našeho charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ bylo ukončeno.  
Štědrost našich zákazníků nás velmi potěšila a s radostí vám oznamujeme, že naše společnost dle příslušného počtu zákaznických hlasů věnuje částku ve výši 334 711 Kč na zřízení babyboxu v Klatovech. 
Tiskovou zprávu uveřejníme na našich webových stránkách nejpozději do konce týdne - na sociálních sítích FB a IG bude výsledek publikován během dnešního dne. Budeme rádi za sdílení i prostřednictvím vašich kanálů. Na webu a v aplikaci ROSSMANN CLUB je tato informace rovněž uvedena. Detailní informace ZDE. 
Těšíme se na viděnou 6. 12. v Klatovech při předání symbolického šeku.
Krásný den přeji.
Za celý tým ROSSMANN

S přátelským pozdravem 

Václava Svobodová a Olga Stanley
Zleva Olga Stanley a Václava Svobodová.
Zleva Olga Stanley a Václava Svobodová.