< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

227. děťátko v babyboxu, šesté na Praze 6! 

1.11.2021
Je to holčička, podle odhadu záchranáře váží asi 3 kg, řekla mi Lenka Kratochvílová z radnice Prahy 6. Děťátko je na cestě do nemocnice v Motole a Lenka Kratochvílová má starosti, co se zakrváceným ručníkem, který byl s holčičkou v babyboxu. 
Skóre holčičky versus kluci se posunulo na  124:103 ve prospěch holčiček. Děvčátko jsem pojmenoval Isabella po protagonistce projektu Babybox Zuzaně Isabelle Tornikidis, ředitelce Nadace Agrofert. Je to jeden z významných dárců babyboxů. 
Zdeněk Juřica ve chvíli, kdy byla holčička odložená, instaloval babybox v Klatovské nemocnici, slavnostní otevření se koná 6. prosince ve 12 hodin, symbolicky na Mikuláše. 
Česká mincovna, a. s., obdaruje malou Isabellu zlatým dukátem do kolébky, jak je tradicí. 
Ať žije Isabella! Ať žije Zuzana Isabella Tornikidis!

Babydědek Lu

Zlatý dukát od České mincovny, a. s.
Zlatý dukát od České mincovny, a. s.