< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Rokycanské nemocnici jsme nainstalovali 81. babybox!

11.10.2021
V pondělí 11. října instaloval Zdeněk Juřica MONTEL Náměšť nad Oslavou v Rokycanské nemocnici nový babybox, který byl okamžitě uveden do zkušebního provozu. Slavnostní otevření se koná ve středu 27. října ve 12 hodin. Hlavním dárcem rokycanské bedýnky je tradiční mecenáš Květiny Novák Praha, a.s. a její šéf a můj přítel Vojtěch Novák. 
Děkuju regionálním dárcům a vůbec  všem mecenášům, bez nichž by babybox nebyl ani jeden. 
Rokycany jsou jedním z posledních tří okresních měst dosud bez babyboxu. 
V předposledním okresním městě v Tachově jsme dohodli zřízení babyboxu se společností GRAMMER CZ, s. r. o. a plánujeme jej otevřít na přelomu ledna a února 2022. 

Babydědek Lu

Zdeněk Juřica babybox nainstaloval a uvedl do zkušebního provozu.
Zdeněk Juřica babybox nainstaloval a uvedl do zkušebního provozu.
Babybox je umístěn vpravo od hlavního vjezdu do nemocnice.
Babybox je umístěn vpravo od hlavního vjezdu do nemocnice.