< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady bude mít od Mikuláše babybox!

29.11.2019
Klinika působící v Hloubětínském zámečku v Praze 9 dala babyboxu výpověď - mění své sídlo. Náhoda tomu chtěla, že jsem si postěžoval Zuzaně Tornikidis, ředitelce Nadace Agrofert, ta požádala ředitelství Vinohradské nemocnice a její náměstek MUDr. Jan Votava asi nemusel ředitele prof Petra Arenbergera dlouho přesvědčovat. Snadno jsme se dohodli na termínu otevření - na Mikuláše 5. prosince v 16 hodin. Zdeněk Juřica pověřil svého prvního asistenta Radka Jetelinu, aby proměřil okno do vrátnice, ale nakonec jsme se dohodli na umístění na lékárně vlevo od hlavního vchodu. Zdeněk Juřica poslal rám babyboxu a dnes, 29. listopadu 2019, je už zazděný ve zdi lékárny. Zdeněk Juřica a Radek Jetelina babybox přemístí a generálkují 2. a 3. prosince, od odpoledne toho dne bude už fungovat ve Šrobárově 50. Přijďte se přesvědčit!
Hloubětínský babybox pomohl vstoupit do nového života 28 nechtěným lidským mláďatům a ani chvilku nepochybuju o pokračovaní jeho aktivit na Vinohradech.
Babydědek Lu
Pohled od brány.
Pohled od brány.
Pohled od lékárny směrem k vrátnici.
Pohled od lékárny směrem k vrátnici.
Babybox bude vlevo od dveří lékárny.
Babybox bude vlevo od dveří lékárny.