< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

141. a 142. děťátko v babyboxu v pondělí 5. září!

5.9.2016
Radost? Smutek? Zadostiučinění... Dvě nechtěná lidská mláďata, dvě nešťastné maminky! Ve 13 hodin našli zdravotníci holčičku Mirku v Pardubicích, v 19 hodin v nemocnici v Chebu byl odložený klučík, asi dvoudenní 3580 g, zdravý, oblečený. Na počest Ondřeje Čapka, dětského primáře, jsem jej pojmenoval Ondřej. Je dvanáctým letošním děťátkem, 60, klukem oproti 82 holkám. Ondřej potvrdil, že nechtěné děti - věřte nevěřte - bývají odkládány po dvou až tříčlenných skupinkách. Ať žije Ondřej!
V Liberci otvíráme 3. října babybox nové generace a v Pardubicích slavnostně otevřeme vyměněný babybox 7. listopadu. Děkuju dárcům, bez nichž by nebyl babybox ani jeden. 
Babydědek Lu