< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

143. děťátko v babyboxu v Ústí nad Orlicí!

25.9.2016
V neděli 25. září po sedmé hodině večerní mi přišla do mobilu zpráva o odložení 143. děťátka v Ústí nad Orlicí. Holčička měří 51 cm a váží3 320 g, je čerstvě narozená, zabalená jen do ručníku, s pupečníkem podvázaným žlutou tkaničkou je třetím děťátkem, kterému pomohl orlickoústecký babybox vstoupit do nového života. Děvčátko jsem pojmenoval Martina po paní doktorce Martině Gieciové, která holčičku ošetřila. Příjmení Zakálová dostala malá Martinka po primáři Orlickoústecké nemocnice a mém příteli Dinovi Zakálovi, s kterým jsem v roce 2008 otvíral orlickoústecký babybox jako sedmý v pořadí a v roce 2014 jsme spolu starou bedýnku vyměnili za babybox nové generace. Martina je třináctým letošním děťátkem a skóre holky versus klučíci zvýšila na 83:60.
Původní babybox i babybox nové generace jsme pořídili za korunky od našeho největšího dárce Nadace Komerční banky, a. s. - JISTOTA, a tak jsem její předsedkyni Sylvě Floríkové sdělil zprávu jako první.   
Ať žijie Martinka! Ať žije Sylva! Ať žije Dino Zakál!
Babydědek Lu