< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

135. děťátko v babyboxu na radnici městské části Praha 2! Čtvrtá Janička Černochová dostala jméno Andrea!

29.3.2016
Andrejka byla do radničního babyboxu vložená v 17:39. Je to zcela zdravá asi tříměsíční holčička. Starostka Jana Černochová si ji osobně pochovala a vzápětí mi rozechvělým hlasem zavolala: "Pojmenujeme ji Andrea podle naší pracovnice Andrey Horákové, která byla u holčičky se mnou."
Za šest let existence radničního babyboxu je čtvrtým děťátkem a druhou holčičkou. První jsem pochopitelně pojmenoval Janička. Celkový počet děťátek v babyboxu je 135, z toho pět letošních. Kluci versus holky zvýšila na 79:56. Ať žije Andrejka!
Babydědek Lu