< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

67. babybox namontován v Nemocnici Třinec!

21.9.2015
Zdeněk Jučica a jeho asistenti Michal a Radek instalovali 21. září 2015 babybox nové generace v Nemocnici Třinec. Je umístěn pár desítek metrů vpravo do hlavního vchodu a slavnostně jej otevřeme ve čtvrtek 1. října ve 12 hodin. Hlavním dárcem je Nadace Naše dítě Zuzanky Baudyšové. Děkuju, milá Zuzanko! Děkuju všem regionálním dárcům, bez nichž by babybox nemohl vzniknout. Děkuju Jiřímu Martinkovi, radnímu Moravskoslezského kraje, hlavnímu místnímu protagonistovi.
Potřebnost babyboxů dokázala holčička Sylva odložená 20. září do babyboxu v nedalekém Frýdku-Místku. Děkuju dětské primářce Ivance Röschlové, že se o holčičku dobře stará. 
Babydědek Lu
Zdeněk Juřica školí zdravotní personál.
Zdeněk Juřica školí zdravotní personál.
Nemocnice Třinec celkový záběr. Babybox vpravo od vchodu.
Nemocnice Třinec celkový záběr. Babybox vpravo od vchodu.