< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

104. děťátko ve zlínském babyboxu!

8.3.2014
Mezinárodní den žen - 8. března 2014 - je poněkud signifikantním datem odložení 104. děťátka do babyboxu v Nemocnici T. Bati ve Zlíně. Holčička vstoupila do nového světa dvířky babyboxu ve 22:23 hodin. Doktorka Barbara Tesařová sloužící na novorozenecké JIP mi řekla: Krásná holka! Dali jsme jí jméno Gabriela, protože má v kalendáři svátek. Je dneska narozená a pečlivě ošetřená i oblečená. Váží 2780g.
Holčička je druhým děťátkem odloženým do zlínského babyboxu. První byla Věruška odložená 8. prosince 2010. Zlínskou bedýnku jsme pořídili z prvního daru od Petra Bečičky, majitele společnosti 100MEGA Distribution v Brně. Petr Bečička je jedním z největších dárců babyboxu vůbec.
Gabriela je letošním čtvrtým děťátkem a zvýšila skóre holčičky versus klučíci na 63:41. 
Děkuju panu Petru Nešporovi z pražské Autoservis Garant, s. r. o. za velkorysý dar.
Babydědek Lu