< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

102. nechtěné lidské mládě v babyboxu v Olomouci!

20.2.2014
Od 1. ledna 2014 jsou děti číslovány podle nového děťopočtu nebo chcete-li babypočtu. Právem se ptáte, proč? Aby to číslo nechtěných lidských mláďat nebylo příliš vysoké. Společnosti ni státu to nedělá nejlepší reputaci. Tedy druhé děťátko nového děťopočtu bylo odloženo do olomouckého babyboxu, třetího nejstaršího v České republice. Dovolí-li to vedení nemocnice, hodlám jej ještě letos vyměnit za babybox nové generace z dílny MONTEL Zdeňka Juřici z Náměšti nad Oslavou. Druhý novorozenec nového děťopočtu je šestým děťátkem odloženým do olomoucké bedýnky. Celkově se jedná o 41. chlapečka, prvního v novém děťopočtu. Olda je samozřejmě zdravý, zcela čerstvě narozený, bez deseti deka váží čtyři kilogramy.
Ode dneška za týden, tedy ve čtvrtek 27. února ve 12 hodin, otvíráme 60. babybox ve Valašském Mezižíčí, v nemocnici patřící skupině AGEL, která, jak zasvěcenci vědí, patří Tomáši Chrenekovi. Málokdo ovšem ví, že Tomáš Chrenek, trvale bytem Praha 9, Zámek Koloděje, je mým jediným sousedem a že moje postel je od zdi Zámku Koloděje vzdálena pouhých 873 cm. Ve Valašském Meziříčí otvíráme již pátý babybox v nemocnicích AGEL. Předpokládáte pravděpodobně, že babydědek s multimiliardářem popíjejí po večerech střídavě sedmiletou irskou whisky v Hájku či RÉMY MARTIN COEUR DE COGNAC v Kolodějích. Kdybyste chtěli vědět, jak se to s jejich vztahem skutečně má, vězte, že sousedské vztahy zprostředkovávají Chrenekovi úředníci a někdy jsou poněkud Kotrbaté.
Babydědek Lu