< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Domažlická nemocnice bude mít babybox! Setkal jsem se s velkorysým dárcem starostou České Kubice Vladimírem Korandou.

16.9.2013
Za vlídné přijetí dnes děkuju ředitelce Domažlické nemocnice Aleně Vyrutové a jejím náměstkům technickému Zdeňku Malcovi a zdravotnímu Petru Suastikovi. Ukázali jsme si místo, kde to bude domažlickému babyboxu slušet.
Sešel jsem se se starostou České Kubice Vladimírem Korandou, šlechetným donátorem, jenž mě potěšil svým vyprávěním, jak moderně chová kravičky. Mám takový příjemný pocit, že obec Česká Kubice se připíše velkým písmem i na babybox v Domažlické nemocnici. Děkuju. DĚKUJU! 
Babydědek Lu
Starosta České Kubice Ing. Vladimír Koranda si s babydědkem tisknou ruce.
Starosta České Kubice Ing. Vladimír Koranda si s babydědkem tisknou ruce.