< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Brněnská dražba ve prospěch babyboxů. Ludmila Brázdová, primářka neonatologie Nemocnice Milosrdných bratří, iniciátorka druhého českého babyboxu, vydražila nejdražší láhev rumu na světě! Brněnská dražba V OC Letmo, kterou uspořádala kavárna Tu café ve spolupráci s obchodním centrem v rámci vernisáže DOTEKY LETMO měla úspěch!

5.6.2013
Brněnský moderátor Jiří Filip v rámci celé vernisáže řídil aukci ve prospěch babyboxů a mě na ni pozval. Přiznávám, že dvě stě tam a dvě stě zpátky přišlo dědkovi zatěžko, a tak jsme poprosil Ludmilu Brázdovou, jejíž brněnský babybox pomohl zachránit už třináct dětí, a šéfa technického vývoje babyboxů Zdeňka Juřicu (MONTEL Náměšť nad Oslavou), aby babyboxy zastoupili. Dražil se fotografický obraz Zbyňka Maděryče, ale třeba i láhev vína, nebo láhev rumu. Získala ji jako svoji nejdražší trofej protagonistka babyboxů a primářka neonatologie Ludmila Brázdová, žena, jež byla první, kdo choval mého synka Ludvíka Hesse. Děkuju, Ludmilo!

Babydědek Lu


Dodatečně doplňuji některé informace

Vernisáž Doteky Letmo Zbyňka Maděryče měla velký úspěch! Velké díky patří především kavárně Tu café a brněnskému OC LETMO, díky nimž se celý program mohl uskutečnit. Moderátor Jiří Filip dražil, co mu síly stačily, a podařilo se mu získat pro babyboxy hezkou sumu. Prvně se vydražil obraz Zbyňka Maděryče ze střechy OC LETMO! Následovala dražba exkluzivního rumu limitované edice. Tento alkoholový klenot věnoval majitel café & cocatil baru Tu cafe Peter SzullÓ, kterému také patří velké poděkování. Dobrou zprávou je, že Tu café, stejně tak i OC LETMO budou velmi rádi projekt babyboxů různou formou podporovat i v budoucnu.

Ludmila s nejdražší lahví rumu.
Ludmila s nejdražší lahví rumu.
S mikrofonem Jiří Filip, moderátor a producent aukce.
S mikrofonem Jiří Filip, moderátor a producent aukce.