< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Je to holčička nebo kluk? U 77. děťátka z babyboxu v Benešově to chvíli nebylo jasné!

13.9.2012
První mi to ohlásila sms do mého mobilu v půl páté odpoledne ve čtvrtek 13. září. Pak mi telefonoval náměstek Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově Jan Kolbaba: Máme holčičku! Zavolal jsem tvůrci webových stránek www.babybox.cz Šimonu Blablovi a požádal jej, aby na titulní straně vyvěsil pořadové číslo 77. Je to holka nebo kluk? ptá se zvídavý Šimon Blabla, grafik všech grafiků, výtvarný tvůrce mých knížek, autor loga babyboxu, letáků a všech našich tiskovin. Je to holčička a jmenuje se Ilonka, chtěl jsem mu udělat radost, protože jeho milá partnerka se jmenuje Ilona.

Za chvíli zvoní benešovský náměstek Kolbaba znovu: Je to kluk! Sestry se spletly, tvrdil. Pediatrička benešovské nemocnice mě ujistila, že v babyboxu našli několikaměsíčního klučíka, jehož je především potřeba vykoupat a obléknout do čistého. Klučík se zřejmě nenarodil v panské vile.

Definitivně tedy hlásím, že 77. děťátko celkově a druhé odložené v benešovské nemocnici je kluk a pojmenoval jsem jej Šimon po svém nejmilejším grafikovi Šimonu Blablovi ze studia Degas.

Ať žijí Šimonové oba!
Babydědek Lu