< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

78. děťátko v babyboxu v Mostu!

10.10.2012
Ve středu v 11:10 mi zazvonil telefon a přišla sms hlásící, že mostecký babybox je aktivní. Jako odborníka v oblasti odložených dětí mě tušení nezklamalo. Odložená holčička je třetím děťátkem, jež se ohřálo v mosteckém babyboxu. Pojmenoval jsem ji Jiřina na počest primáře Jiřího Biolka, jenž ač největší mně známý český žijící odpůrce babyboxů, pomáhá zachránit už třetí děťátko. Jiří se totiž holčička jmenovat nemůže.

Jiřina se jmenuje taky maminka náměstka primátora Mostu Karla Novotného, jenž je oproti Biolkovi největším mosteckým protagonistou. Ať žije Jiří Biolek! Ať žije malá i velká Jiřina!

Babydědek Lu