< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

64. děťátko v brněnském babyboxu v Nemocnici Milosrdných bratří! Druhé letošní

23.1.2012
Moje milá novorozenecká primářka Ludmila Brázdová mi dnes volala dvakrát. Ráno mi děkovala za osobní email od Jiřího Žáčka s básničkami jen pro ni. Večer podruhé: Máme holčičku hodinu starou! Váží 2 950 gramů a je zdravá. Po sestřičce dostala jméno Gabriela.
Holčička je osmým brněnským děťátkem a vylepšila skóre holky versus kluci na 39 : 25. Potvrdila statistiku, že nejvíc dětí se odkládá odpoledne, protože byla odložena v 17:45.

Babydědek Lu