< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Z tiskové zprávy ze dne 31.1.2011, 17:00 hodin (42. děťátko)

31.1.2011
Do babyboxu Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z. byl dnes (31. ledna 2011) odložen novorozenec – chlapec, který je tak druhým novorozencem, odloženým do babyboxů, které společnost umístila do všech pěti svých nemocnic.
Do schránky byl odložen chlapec dnes v odpoledních hodinách. Dítě je 10 až 14 dnů staré, váží 2060 gramů, měří 46 centimetrů a je v dobrém zdravotním stavu. Novorozenec byl odpovídajícím způsobem oblečen a celkově zaopatřen. S dítětem nebyl do schránky vložen žádný dopis, nebo jiná informace od osoby, která novorozence odložila.
Chlapec je momentálně umístěn na novorozeneckém oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem a je v dobrém zdravotním stavu.
Jiří Vondra, tiskový mluvčí