< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

33. děťátko v babyboxu!

21.9.2010
Dnes – 21. září ve 2 hodiny 54 minut a 35 vteřin se v kladenském babyboxu našel úplně čerstvý kluk. Patří k těm nejchudším, protože měl na sobě jen starý ručník. Tam, kde se narodil, netekla voda, ale sestřičky na kladenské neonatologii si ho vykoupaly a oblékly, primář Petr Lyer jej vyšetřil a dvakrát mi volal, aby mě ujistil, že je zcela zdravý.
Klučík nese pořadové číslo 33! Chcete vědět, jak se jmenuje! Druhé děťátko odložené do kladenského babyboxu se jmenuje Jan Vančura.
Aha! Ptáte se, jak to vím..?