< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem 30. děťátko v babyboxu!

8.3.2010
33. babybox na radnici Prahy 2, 30. odložené děťátko v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem a 100. výročí Mezinárodního dne žen.
V 16 hodin 43 minut a 30 vteřin se rozezvučel signál ohlašující aktivaci babyboxu v Ústí nad Labem. Za pár okamžiků držela sestřička dětského oddělení v náruči asi dvouměsíčního chlapečka oblečeného v modrém, na první pohled zdravého. Spolu s hlavní sestrou Markétou Svobodovou jsme jej předběžně pokřtili Jaroslav. Nepopírám, že jsem měl přitom na mysli Jaroslava Říšského, předsedu správní rady Nadace Komerční banky Jistota, jež ústecký babybox sponzorovala.
Shrnul jsem, moji milí, několik čísel významných pro 8. březen 2010.