< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

38. děťátko v mladoboleslavském babyboxu!

10.11.2010
Babybox v Mladé Boleslavi se dočkal svého prvního děťátka

Otvírali jsme jej slavnostně na 1. máje 2008. První děťátko se v jeho vyhřívané skříňce našlo ve středu 10. listopadu 2010. Mobil mi o tom podal hlášení v 18:04:45. Za 57 sekund přišlo druhé hlášení – kontrola proběhla, babybox opět připraven. Děťátko se tedy v bedýnce moc neohřálo. Vzápětí mi volala dětská lékařka MUDr. Lea Nedbalová: Máme děťátko!
Od nalezení holčičky v brněnské Nemocnici Milosrdných bratří neuběhlo ani celých 26 hodin. Začínám věřit, že se děti odkládají ve vlnách, protože 35. a 36. děťátko byla odložena v rozmezí necelých 12 hodin.
Chcete vědět, jestli mám radost? Nemám!

P. S. Aha! Chcete vědět, jestli to byla zase holčička? Právě naopak – 38. odložené děťátko je zcela zdravý přibližně týdenní chlapeček. Jak mu budeme říkat, ptám se paní doktorky - dnes má svátek Evžen. Říkejme mu raději Martin, ten má svátek zítra, rozhodla Lea Nedbalová.

Váš Baby dědek Lu