< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

35. děťátko v babyboxu - holčička v Jindřichově Hradci!

24.10.2010
Zavolal mi MUDr. Miroslav Toms, primář dětského oddělení jindřichohradecké nemocnice. Hned jsem věděl, co mi chce říct. „Máte důvod k radosti!“ povídá. Říkám mu: „Je to argument potřebnosti babyboxů, radost neveliká.“ Povídá: „Já vím, je to taková radost černobílá.“ A já na to: „Je to holčička a je bílá?“ Jeho barevný popis mě přece jen trochu disbalancoval. Tedy k věci:
V neděli 24. října v 17.20 našli v jindřichohradeckém babyboxu několikadenní zdravou a oblečenou, dobře opečovanou holčičku. Váží 3 700 gramů a sestřičky ji pojmenovaly Adélka. Aha! Chcete vědět, kolikátá nalezená holčička je Adélka Jindřichohradecká? 21. holčička, chlapečků jen čtrnáct.
Babydědek Lu