< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Dvacáté čtvrté děťátko v babyboxu!

30.9.2009
Dvacáté čtvrté celkem, dvanácté v GynCentru v pražském Hloubětíně, v pradědečkovi babyboxů. Byl otevřen 1. června 2005. V tuto chvíli je skóre GynCentrum - celá ČR 12 : 12.
Aha! Chcete znát detaily? Chlapeček zcela čerstvý a zcela zdravý. Přinesli jej jako Plaváčka - nahého a zabaleného jen v dece. Podle pupečníku je zcela jisté, že se narodil mimo zdravotní zařízení. Z babyboxu jej vyjmul MUDr. Viktor Kačer, a tak je vám jasné, jak mu budeme říkat. Jmenuje se Viktor!