< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Dnes v Kroměříži otevřen 26. babybox!

29.7.2009
Titulek říká všechno. Mně zbývá, abych děkoval. Děkuju Nadaci Děti - kultura - sport uherskohradištské společnosti SYNOT a jeho manažerkám - Gabriele Jelínkové a Renátě Dudové. Děkuju Nadaci Naše díte a její ředitelce Zuzaně Baudyšové. Děkuju Jiřímu Hrabovskému, který to všechno vymyslel. Děkuju Zlínskému kraji zastoupenému radní Hanou Příleskou. Děkuju řediteli nemocnice Pavlu Calábkovi, který je jediným ředitelem, s nímž jsem otvíral už dva babyboxy - první byl ve Zlíně. Děkuju místním, kteří přispěli, a jsou uvedeni mezi dárci na www.babybox.cz. Děkuju hlavnímu inženýrovi Michalu Čumpelíkovi, jehož zlatýma rukama prošlo všech 26 babyboxů.
Děkuju Jirkovi Strachovi, že přivezl svoji líbeznou Magdalénu. A konečně děkuju Lucii, která mi na den přesně před šesti roky dala synka Matyáše.