< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Dvacáté druhé děťátko je v Ústí nad Orlicí!

27.7.2009
Ve 2:28:04 v pondělí 27. července 2009 se otevřela venkovní dvířka babyboxu v nemocnici v Ústí nad Orlicí. Službu měl ředitel nemocnice, dětský lékař Martin Procházka. Se sestřičkou Lucií vyzvedli vnitřními dvířky z babyboxu holčičku zabalenou v ručníku i s placentou. "Snad se narodila vedle babyboxu," řekl mi Martin Procházka do telefonu zřetelně dojatý. "Holčička je zcela zdravá, váží 2,90. Podle sestřičky, která měla službu, jsem jí dal jméno Lucinka!" hlásil mi pan ředitel.
V Orlickoústecké nemocnici jsme otevřeli babybox 8. března 2008, je to její první děťátko, celkově dvacáté druhé a čtvrté Nadace Komerční banky Jistota, našeho hlavního dárce. Děkuju Nadaci, hodnému doktoru Procházkovi, jeho kolegovi primáři Dionýzovi Zakálovi, děkuju sestřičce Lucince.