< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Dvacáté první děťátko v babyboxu!

25.7.2009
Venkovní dvířka kladenského babyboxu byla otevřena v sobotu 25. července v 7:08:22 a zdravotní personál vzápětí vnitřními dvířky vyzvedl holčičku asi pět hodin starou, oblečenou v růžovém župánku. Byla laicky, ale dobře ošetřená.
Holčička je zcela zdravá, měří 50 cm a váží 3,18 kg. Spinká na neonatologii kladenské nemocnice.
Jmenuje se Anežka Česká. Opravdu!

Tentýž den, v sobotu 25. července, jsem vyjel na inspekční cestu po českých babyboxech. Vyhledával jsem přitom další vhodné nemocnice - Roudnici nad Labem, Ústí nad Labem a Děčín. Přikládám fotografii z inspekce v Teplicích, kde kolem babyboxu vznikla tzv. Paroubkova vesnice včetně skalky. Pro srovnání přidám i fotku pořízenou po instalaci.