< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

"26" v Kroměřížské nemocnici!

22.7.2009
Majitel továrny na výrobu babyboxů a jejich montáže Michal Čumpelík instaloval dnes v Kroměřížské nemocnici 26. babybox. Ve 14.55 mi došla sms: Hotovo!
Děkuju uherskohradištské Nadaci Děti, kultura, sport a Nadaci Naše dítě Zuzanky Baudyšové, z jejichž daru byl babybox pořízen. Děkuju Jiřímu Hrabovskému, který to všechno zprodukoval! Děkuju Zlínskému kraji, Městu Kroměříž a dalším místním dárcům za velkorysé dary. Jejich jména jsou zveřejněna mezi dárci na www.babybox.cz a budou vyvěšena na listině dárců přímo na babyboxu.
Slavnostní otevření ve středu 29. července ve 12 hodin.
Na šesté narozeniny mého synka Matýska!