< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Desáté děťátko v hloubětínském GynCentru! Sedmnácté celkem!

8.4.2009
V půl páté odpoledne 8. dubna 2009, bylo do historicky prvního babyboxu v GynCentru v Praze 9 - Hloubětíně odloženo v pořadí desáté děťátko. Je to holčička ve stáří od devíti do jedenácti měsíců, zdravá, čistě oblečená v růžovém, dobře vykrmená. Podle sestřičky, která ji ošetřuje, říkejme holčičce Ivanka.
Krátce před jejím nalezením mi volal Michal Čumpelík, šéfinženýr babyboxů a majitel Teletech plus servis, továrny na babyboxy, že namontoval v Klatovské nemocnici 23. český babybox. Michal Čumpelík děkuje klatovským za vzornou spolupráci při montáži babyboxu.