< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Čtrnácté děťátko v babyboxu, deváté v Hloubětíně!

20.8.2008
Titulek říká všechno! Aha, chcete vědět, jestli je to holčička nebo klučík..? Tedy holčička, říkejme jí Klárka, a už má za sebou přibližně měsíc života. Z babyboxu ji vyjmul MUDr. Libor Novák, pověstný nalézáním dětí. Klárka je jeho páté děťátko. Doktor si liboval, že byla úplně v pořádku, zdravá a oblečená, čistá a nakrmená.
Ptáte se asi, jak vím, že se jmenuje Klárka? To jméno jsem jí dal já sám, je to jméno pracovní, aby se mi děti nepletly. A taky na počest jedné mladé novinářky, o babyboxech hodně píšící. Aha! Jakže se jmenuje dál? Klára Bílá!
Dvanáctý babybox otvíráme v nemocnici v Kladně 26. srpna v pravé poledne. Třináctý 19. září v Příbrami, atd, atd...