< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Jedenácté děťátko v babyboxu!

13.2.2008
Rozumí se celkem jedenácté! Kolikáté děťátko to bylo v GynCentru v Praze 9 Hloubětíně..? Za dva a půl roku od namontování posloužila první bedýnka už osmi dětem!
Signalizace se rozezněla 12. února ve 23.10 a vzápětí lékař a sestra našli v babyboxu zdravou, oblečenou asi třídenní holčičku.
Aha, chcete vědět, jestli u sebe holčička měla rodný list a dopis? Nic takového, tedy nic nebrání, aby do týdne byla v nové rodině.
A už jsem jí dal i pracovní jméno - podle primáře GynCentra se jmenuje Petra.
Den před MDŽ, tedy 7. března - jak je zvykem v pravé poledne - otevřeme sedmý babybox nemocnici v Ústí nad Orlicí. Vzápětí osmý na Prvního máje v Oblastní nemocnici v Mladé Boleslavi a na třetí výročí, tedy na Mezinárodní den dětí 1. června otvíráme devátý babybox na nemocnici v Sokolově.
Jednám s nemocnicemi v Kolíně, v Příbrami, v Ostravě, ve Frýdku-Místku, v Kladně, gynekologičtí primáři se mi pletou s novorozeneckými...