< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Sedmé děťátko v babyboxu!

11.6.2007
Jistou satisfakcí zřízení babyboxu ve Fakultní nemocnici v Olomouci je v pořadí sedmé zachráněné dítě ve čtyřech zatím fungujících babyboxech. Je to zcela zdravý chlapeček, zdravotníci jej našli v sobotu 9. června v 8.55 a váží 3 280 gramů. Ve chvíli, kdy byl nalezen v babyboxu, byl starý asi dvě až tři hodiny. Byl dobře ošetřený a na sobě měl košilku a dupačky.
Babybox v Olomouci byl instalován 5. prosince 2006 a jeho hlavním olomouckým protagonistou je primář neonatologie MUDr. Lumír Kantor.
Chlapeček, kterému sestry říkají Staník, je prvním dítětem odloženým v olomouckém babyboxu.