< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V babyboxu dnes desáté dítě!

15.12.2007
Kdo mi to volá..? Bylo půl deváté – sobota večer. Petr Pícha, primář hloubětínského GynCentra: „Máme holčičku!“
Tentokrát oba prožíváme hluboké zadostiučinění – jen pár hodin poté, co v kontejneru na Spořilově našel bezdomovec podchlazeného klučíka.
Od otevření babyboxu v GynCentru v Hloubětíně uplynuly dva a půl roky a pomohl zachránit sedm dětí, třem zbývajícím pomohly babyboxy v Brně a v Olomouci.
Holčičce jsem dal „pracovní jméno“ Markétka, mezitím ji v GynCentru pojmenovali po sestřičce Lenka, tak si vyberte sami, stejně se bude jmenovat jinak. Důležité je, že je zcela zdravá. Markétka se zjevně narodila v terénu a byla ošetřena jen laicky. V tuhle chvíli se už o ni starají neonatologové.