< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Páté zachráněné děťátko je kluk!

21.12.2006
Tři dny před Vánocemi – 21. prosince 2006 -ve 22.28 signalizace v sesterně GynCentra v pražském Hloubětíně ohlásila, že v babyboxu je děťátko. Po pár vteřinách úzkosti a obav měli sestra a lékař důvod k radosti. Na první pohled bylo dítě zdravé.
Kluk je starý několik dní a váží 2,8 kg. Za chvilku už si pro něj přijela sanitka a odvezla jej na pražskou Gynekologickoporodnickou kliniku u Apolináře a v tuto chvíli je na jejím novorozeneckém oddělení.
To víte, že na kliniku volám v jednom kuse. Z klučíka tam mají všichni radost. S nejmenovanou vrchní sestrou a s nejmenovaným profesorem kliniky jsme mu dali jméno Adam Ježíšek.