< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

266. děťátko v babyboxu v Nemocnici Sokolov!

30.6.2024
V sobotu 29. června v 4:43 se rozezněl alarm v místnosti stálé služby v Nemocnici Sokolov a zdravotníci z babyboxu vyzvedli zdravého chlapečka, kterého pojmenovali David. Malý David byl odložen jen čtyři dny po holčičce nalezené v libeňském babyboxu, a tak se opět potvrdilo pravidlo, že děťátka bývají odložena po dvojicích nebo trojicích. Klučík byl zabalený do černého teplého kabátku, vážil 4150 gramů, zdravý a ještě stále spojený s placentou. 
Sokolovský babybox jsme otevřeli v roce 2008 a za 16 let své existence pomohl druhému děťátku. David je šestým letošním a skóre kluci versus holky upravil na 120:146. 
Ke jménu David mám vřelý vztah hned z několika důvodů. Moji babička s dědečkem žili v Kladně v Davidově ulici a významným a dlouholetým partnerem babyboxů je David Frost, majitel České mailingové společnosti v Rudné u Prahy. Děkuju, milý Davide!
Prosím marketingového manažera České mincovny Jaroslava Černého, aby vyrazil Davidovi zlatý novorozenecký dukát, kterým Česká mincovna všechny děti z babyboxu obdarovává. Děkuju, milý Jaroslave!
Ať žije David Sokolovský! Ať žije David Frost!
Babydědek Lu
Zlatý novorozenecký dukát od České mincovny!
Zlatý novorozenecký dukát od České mincovny!