< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Zahájili jsme montáž babyboxu na Podolské porodnici v Praze!

5.2.2024
Zdeněk a Jitka Juřicovi 31. ledna 2024 zahájili instalaci babyboxu v Ústavu pro péči o matku a dítě (Podolská porodnice). Babybox bude umístěn na objektu napravo od vjezdu do areálu.
Slavnostní otevření 88. babyboxu se koná v sobotu 16. března ve 12 hodin. V ten den slaví 70. narozeniny ředitel Ústavu doc. MUDr. Jaroslav Feyereisl, CSc. a babybox bude otevřen na počest jeho významného jubilea. 
Babydědek Lu
Zdeněk a Jitka Juřicovi MONTEL, Náměšť nad Oslavou, na místě, kde bude umístěn babybox.
Zdeněk a Jitka Juřicovi MONTEL, Náměšť nad Oslavou, na místě, kde bude umístěn babybox.