< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V pátek 22. prosince v 11:11 bylo odloženo 259. děťátko do babyboxu na radnici Prahy 6!

25.12.2023
Chlapeček je na pohled zcela zdravý a dostal jméno Oliver. Oliver je shodou okolností přítel Zdeňka Juřici. Klučíci versus holčičky opět posunuli skóre. 
Jaroslav Černý, manažer české mincovny, bude mít tentokrát práci navíc. Všichni chlapečkové a holčičky odložení do babyboxu totiž dostávají od České mincovny zlatý novorozenecký dukát. Ze současných pražských babyboxů dejvický v tuto chvíli vede. 
Babydědek Lu