< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

84. babybox jsme zřídili v Tachově na továrně GRAMMER CZ, s. r. o.!

28.10.2022
Ve čtvrtek 27. října instaloval Zdeněk Juřica MONTEL, Náměšť nad Oslavou babybox nové generace v Tachově, posledním českém a moravském městě, kde dosud bedýnka na nechtěná lidská mláďata scházela. Je to pro mne velké zadostiučinění, protože město Tachov jsem "dobýval" pět let. Oslovil jsem všechny instituce, které mi připadly vhodné k provozování babyboxu. Uspěl jsem v továrně GRAMMER CZ, s. r. o. po přímluvě Ing. Josefa Kozlíka, bývalého pracovníka továrny. S ním mě zase seznámil můj přítel a jeho vzdálený příbuzný Dušan Spáčil. 
V továrně GRAMMER CZ je nepřetržitá služba, která v případě odložení děťátka přivolá záchranku. GRAMMER se tak stala třetí továrnou se zřízeným babyboxem po TOKOZ, a. s. ve Žďáru nad Sázavou a SEKO Aerospace, a. s. v Lounech. Ve vyjmenovaných městech totiž nejsou nemocnice. 
Slavnostní otevření se koná na Mikuláše 5. prosince ve 12 hodin v areálu společnosti GRAMMER CZ v ulici Okružní 2042. Všechny srdečně zvu! 
Z jedné strany babyboxu v Okružní ulici je finanční úřad.
Z jedné strany babyboxu v Okružní ulici je finanční úřad.
Nad babyboxem z druhé strany je provozovna pneuservisu.
Nad babyboxem z druhé strany je provozovna pneuservisu.
Děkuju Zdeňku Juřicovi, výrobci babyboxů a mému nejdůležitějšímu partnerovi.
Děkuju Zdeňku Juřicovi, výrobci babyboxů a mému nejdůležitějšímu partnerovi.