< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Na Velký pátek 2. dubna jsme otevřeli babybox nové generace v Nemocnici Teplice!

2.4.2021
Zdeněk Juřica, MONTEl Náměšť nad Oslavou, instaloval v Nemocnici Teplice babybox nové generace, který zaměnil původní bedýnku. Od roku 2009 pomohla vstoupit do nového života dvěma odloženým klučíkům. 
Hlavním dárcem původní bedýnky i nového babyboxu je Nadace Komerční banky, a. s. - JISTOTA. Předseda správní rady Nadace Tomáš Doležal vysvětlil přítomným vztah k babyboxům. Doprovázel jej člen správní rady Tomáš Talaš, velký protagonista babyboxů. Děkuju Nadaci Komerční banky a všem regionálním dárcům, bez nichž by babybox nebyl ani jeden. Překvapil mě přístup Nemocnice Teplice, jež byla zastoupena pouze osobou staniční sestry. S podobnou ignorací jsem se ještě nesetkal. 
Babydědek Lu
Předseda správní rady Tomáš Doležal.
Předseda správní rady Tomáš Doležal.
Zleva člen správní rady Tomáš Talaš, L. H. a Tomáš Doležal.
Zleva člen správní rady Tomáš Talaš, L. H. a Tomáš Doležal.