< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

216. děťátko bylo odloženo do babyboxu v Nemocnici Slaný!

11.3.2021
Je to holčička, jak mi telefonoval ředitel nemocnice a můj přítel Štěpán Votoček, a tak jsem ji hned pojmenoval Štěpánka. Byla velmi pečlivě oblečená - zabalená v kožíšku, zavinovačce s žirafami a na hlavě měla bílou čepičku. Malý zádrhel spočívá v tom, že zdravotníci se domnívají, že je to holčička, která se v nemocnici před týdnem narodila. Takový případ jsme ještě neměli! Kdo ví, co maminku vedlo k rozhodnutí odložit holčičku hned po propuštění z porodnice. Ať tak nebo onak, štěpánka dostane zlatý dukát do kolébky od České mincovny www.ceskamincovna.cz. Česká mincovna obdarovává dukátem všechna děťátka z babyboxů. Děkuju České mincovně a jejímu marketingovému manažerovi Jaroslavu Černému. 
Štěpánka je druhé letošní děťátko v babyboxu a druhé odložené ve Slaném. Skóre holky versus kluci zvýšila na 118:98. Slánský babybox jsem otvíral 3. února 2011 u příležitosti 90. narozenin své maminky Jaroslavy, která se narodila kousek od Slaného v městečku Libušín.
Ve středu 17. března instaluje Zdeněk Juřica, MONTEL Náměšť nad Oslavou, babybox nové generace v Nemocnici Teplice. Kdo bude jeho hlavním dárcem? Jednáme intenzivně s Nadací Komerční banky, a. s. – JISTOTA. 
Ať žije Štěpánka! Ať žije Štěpán Votoček, ředitel nemocnice a její kmotr! 
Zlatý dukát do kolébky od České mincovny.
Zlatý dukát do kolébky od České mincovny.