< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

215. děťátko, první letošní, je zcela novorozený kluk Vojtěch Novák v babyboxu v Oblastní nemocnici Kolín!

23.2.2021
Klučík Vojta Novák je po dvouměsíční přestávce třetím kolínským děťátkem. Do babyboxu vstoupil ve žluté dece zcela nahý a úplně čerstvě narozený ve 23:07 v pondělí 22. února 2021. Je v pořádku! Potvrdila mi to doktorka z novorozeneckého oddělení. Jméno dostal podle hlavního dárce a šéfa Květiny Novák Praha, a. s., který je mým přítelem a dárcem trvalým. 
Děkuju zdravotníkům z novorozeneckého oddělení v Kolíně! Děkuju Vojtovi Novákovi a všem dárcům. Bez nich by nebyl babybox ani jeden. 
Babydědek Lu
Zlatý dukát do kolébky!
Zlatý dukát do kolébky!