< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Vláďa z mělnického babyboxu už má rodinu!

29.4.2019
Volalal mi vrchní sestra Pavla Jelínková - dobrá zpráva. Vláďa už je u náhradních rodičů, ze zákona zatím u pěstounů. Přicházeli několik dní do nemocnice a sestry budoucí rodiče zaučovaly. Věřím spolu s nimi, že se navzájem našli. Sestřičky daly Vládíčkovi na cestu spoustu dárečků, deníček a fotky.
A tak Ti to, Vládíčku Jarý, vzkazuju do nebíčka - zatím neznám přesnou adresu. A ještě něco - vzpomínám na Tebe každý den.
Lu, babydědek