< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

244. děťátko v pardubickém babyboxu!

18.9.2022
V neděli 18. září v 7:29 bylo odloženo děťátko v modrém oblečení, zřejmě po starším sourozenci, protože bylo na první pohled větší, než bylo potřeba. Dokonce bylo lehce potrhané. Jedná se o jedenácté děťátko odložené do pardubického babyboxu. Vlídná lékařka Kristýna Hasenöhrlová mi řekla, že je na první pohled zdravý, narozený před několika hodinami a pupečník má ošetřený gumičkou do vlasů. 
Chlapečka jsem pojmenoval Karel – po anglickém králi a po Karlu Severinovi, který je společně s manželkou Janou jedním z nejvelkorysejších mecenášů projektu. 
Malý Karel potvrdil, že děťátka se často odkládají ve skupinách po dvou nebo po třech. V Hradci Králové byl 12. září odložen chlapeček Petr, 14. září v Třebíči holčička, již jsem pojmenoval Elizabeth na počet zesnulé britské královny, a do třetice 18. září chlapeček Karel – Charles. 
Karel je třináctým letošním děťátkem, druhým pardubickým v tomto roce a skóre kluci versus holky upravil na 111:133. 
Marketingový manažer České mincovny, a. s. Jaroslav Černý už připravuje pro malého Karla zlatý dukát do kolébky. Děkuju, milý Jaroslave!
Ať žije Petr a Elizabeth! Ať žije Karel Pardubický!
Babydědek Lu
Zlatý dukát do kolébky od České mincovny!
Zlatý dukát do kolébky od České mincovny!