< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

228. děťátko v Nemocnici Liberec, osmé liberecké a 14. letošní!

3.11.2021
Liberecké děťátko potvrdilo tradici – děti se odkládají do babyboxů po dvojicích nebo ještě lépe po trojicích. Je to holčička a byla zabalená v ručníku a v šedivé plyšové dece. Umytá nebyla, pupečník má podvázaný gumičkou do vlasů. 
Na hodinkách bylo 15:08, 3. listopadu 2021 a zrovna jsem se sešel se svým nejmladším synem Antonínem Václavem Hessem, a ten rozhodl, aby se děťátko jmenovalo podle jeho spolužačky a kamarádky Adélka. 
Malá Adélka dostane již tradičně zlatý dukát do kolébky od České mincovny, a. s.! Skóre holky versus kluci upravila Adélka na 125:103 ve prospěch děvčátek. 
Příští babybox otvíráme 6. prosince ve 12 hodin v Klatovské nemocnici a jeho hlavním dárcem se stane společnost ROSSMANN spol. s r. o.
Ať žije Adélka z Liberce! Ať žije Adélka ze školy ve Weberově ulici v Motole! 

Babydědek Lu, 602 305 139, www.babybox.cz
Zlatý dukát od České mincovny, a. s.
Zlatý dukát od České mincovny, a. s.