< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Česká mincovna mě seznámila s Gábinou Partyšovou! Budu s ní hrát v televizi Nova!

24.10.2020
Gábina Partyšová, o níž jsem zatím jenom četl v médiích a znal ji z internetu, se zajímá, především jak je to se zlatými dukáty, jimiž obdarovává Česká mincovna nechtěné novorozence odložené do babyboxu. Vysílat se bude ve Snídani s Novou 3. listopadu asi od 6:40, ale možná prý v průběhu celého pořadu. 
Po natáčení jsem dal líbezné moderátorce několik upomínkových předmětů spolku Babybox, na nichž je moje telefonní číslo. Tak čekám s telefonem v ruce, jestli mi nezavolá. Ať žije Česká mincovna, za to, že dává zlaté dukáty do kolébky novorozenců! Ať žije Česká mincovna, že mě seznámila s půvabnou Gábinou!
Pozornému divákovi jistě neujde, že mám na krku visací zámeček, dar majitele továrny TOKOZ a. s. ve Žďáru nad Sázavou, kde budeme otvírat 6. listopadu ve 12 hodin 78. babybox. 
Babydědek Lu

Dukát České mincovny!
Dukát České mincovny!