< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

193. děťátko v babyboxu, 13. letošní, 2. nymburské, 62. v babyboxech Nadace Komerční banky JISTOTA!

6.7.2019
V titulku se dočtete skoro všechno, takže doplním, že nymburské nechtěné děťátko je holčička, kterou jsem pojmenoval Kateřina na počest milovnice dětí a protagonistky babyboxů Kateřiny Susak, členky správní rady Nadace Komerční banky, a. s. - JISTOTA. Nadace podpořila svými korunkami zřízení 21 babyboxů a ve své šlechetnosti pokračuje v podpoře vyměňování starých bedýnek za babyboxy nové generace. 
Dětská lékařka nymburské nemocnice mi neochotně potvrdila, že několikadenní Kateřina je v dobré kondici. Nymburský babybox byl zřízen před deseti lety s pořadovým číslem 25 a na své první děťátko, klučíka Davida, si počkal do letošního 11. března, Kateřina se přidala za tři měsíce. Zvýšila skóre holčičky versus klučíčci na 110:83. Nedělejte z toho poměru žádné statistické závěry, jsou to jen zajímavá čísla. 
Ať žije malá Kateřina! Ať žije Kateřina Susak! Ať žijí všechny Kateřiny, zvláště ty, procházející mým životem, a jak jistě chápete, nemohu je všechny vyjmenovat.
Babydědek Lu