< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Varhanice Michaela Káčerková slaví narozeniny! Jaroslav Svěcený nepodpořil koncertem karlovarský babybox!

18.7.2019
Hezké  dnešní narozeniny, milá Michaelo Káčerková! Děkuju za podporu karlovarského babyboxu výtěžkem ze zahajovacího koncertu Mezinárodního hudebního festivalu J. C. F. Fischera konaného v kostele Zvěstování Panny Marie v Ostrově. Jaroslav Svěcený v Ostrově vůbec nebyl, jak jsem dnes angažovanou veřejnost ve své tiskové zprávě dezinformoval. Hráli s Michaelou za několik dní poté v  kostele v Pohoří a já, zmatený stařík, jemuž Jaroslav Svěcený věnuje roky nezaslouženou přízeň a přátelství, jsem jej chtěl taky oslavit. Jaroušek Svěcený je členem kolegia spolku Babybox a já jsem obdivovatelem nejen jeho hry, ale jeho šarmu. Naučil mě třeba práskat smyčcem jako bičem.
Michaela Káčerková www.kacerkova.com je zakladatelkou a prezidentkou Mezinárodního hudebního festivalu J. C. F. Fischera a velmi často s Jaroslavem Svěceným koncertují. Šťastný to muž!

Babydědek Luďa