< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V chomutovské nemocnici instaloval Zdeněk Juřica babybox nové generace. Zájem o babyboxy projevil Ekvádor!

6.6.2019
Ve čtvrtek 6. června vyměnil výrobce babyboxů Zdeněk Juřica, MONTEL, Náměšť nad Oslavou, puvodní bedýnku na děti za babybox nové generace. Slavnostně jej budeme otvírat ve čtvrtek 27. června ve 12 hodin. 
Děkuju regionálním mecenášům za velkorysé dary, jež bylo potřeba doplnit korunkami od mých přátel brněnského Petra Bečičky, mnohonásobného dárce,  a pražského Vojtěcha Nováka, skvělého šéfa Květiny Novák.. 
Potěšil mě zájem ekvádorského podnikatele inženýra Roberto Bartuše, který se angažuje o rozšíření babyboxů po své zemi. Jméno zdědil po svém českém dědečkovi, který emigroval do jižní Ameriky. Roberto Bartuš mě také požádal o souhlas, aby se bedýnky i v Ekvádoru mohly jmenovat babybox. 
Babydědek Lu

Roberto Bartuš, LH, Zdeněk Juřica.
Roberto Bartuš, LH, Zdeněk Juřica.
Roberto Bartuš vyzvedává odložené děťátko.
Roberto Bartuš vyzvedává odložené děťátko.
Předvádím novinářům babybox nové generace.
Předvádím novinářům babybox nové generace.
Hlavní hrdina Zdeněk Juřica se svým asistentem Markem.
Hlavní hrdina Zdeněk Juřica se svým asistentem Markem.