< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Babybox nové generace v Nemocnici Chomutov!

27.6.2019
Ve čtvrtek 27. června ve 12 hodin jsme slavnostně otevřeli babybox nové generace v Nemocnici Chomutov, který vyrobili a instalovali Jitka a Zdeněk Juřicovi, MONTEL, Náměšť nad Oslavou. Původní bedýnka pomohla vstoupit do nového světa jednomu děťátku.
Hlavním dárcem chomutovského babyboxu je jednoznačně Ústecký kraj. Děkuju dárcům z chomutovského regionu a pražskému Vojtěchu Novákovi, šéfovi firmy Květiny Novák Praha, a. s. a brněnskému Petru Bečičkovi šéfujícímu 100MEGA Distribution, s. r. o. a www.digitor.cz. Děkuji společnosti HEROS servis, s. r. o., jejíž dar přišel ve chvíli, kdy již byla dárcovská listina ve výrobě, a tak společnost není uvedena na dárcovské listině. 
Babydědek Lu

Všechny fotografie Zdeněk Juřica