< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Březňáci obdarovali Babybox!

8.5.2019
Zavolal mi mi finanční ředitel společnosti CEPS, a. s. Aleš Crha a nabídl mi dar od tzv. "Březňáků", přátel, kteří v březnu oslavili šedesáté narozeniny. Společnost CEPS, a. s. má minořádné zásluhy při stavbě azylových domů v Hájku. Provedla totiž revizi plynovodu v blízkosti projektovaných domů, zda je potrubí v dobrém stavu a nehrozí nebezpečí ohrožení unikajícícm plynem. Zkouška byla velmi drahá a šla k tíži společnosti CEPS, a. s., která nám ji dala jako finanční příspěvek do stavby azylových domů. 
Inženýr Aleš Crha je jedním z "Březňáků" a navrhl, aby gratulanti své dary věnovali v korunách a jejich suma byla věnována spolku Babybox. Přidal se inženýr Milan Brt vlastním soukromým darem, jímž doplnil sumu na zaokrouhlených 20 000 Kč. Děkuju "Březňákům", MIlanu Brtovi a společnosti CEPS, a. s. a jejím ředitelům Aleši a Petru Crhovi! 
Babydědek Lu 

Zleva stojící Milan Brt, Aleš Crha a půvabná Marcela, jež
Zleva stojící Milan Brt, Aleš Crha a půvabná Marcela, jež "Březňákem" není. Hrnky s logem Babybox dostali na památku