< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Babybox v pražském Hloubětínském zámečku jsme demontovali. Od 3. prosince bude pomáhat vlevo od hlavního vchodu do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady!

2.12.2019
Snažil jsem se do titulku vložit veškeré podstatné informace.  Přidám, že adresa je Praha 2, Šrobárova 50 a vzdálenost od hlavního vchodu jen několik desítek metrů doleva. V tuto chvíli, 3. prosince dopoledne, byste viděli Zdeňka Juřicu, jeho prvního asistenta Radka Jetelinu a Marcela, druhého pomocníka, jak se činí před budovou.
Babydědek Lu děkuje všem, kteří to umožnili, v první řadě řediteli nemocnice prof Petru Arenbergerovi.