< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Společnost Rossmann pořádá týdenní akci Dejme úsměv dětem!

9.9.2017
Je to tady! 11. září začíná naše kampaň Dejme úsměv dětem. Ode dneška do pátku nakupujte výrobky označené tímto smajlíkem a pomozte nám vykouzlit úsměv na tvářích dětí.

https://www.youtube.com/watch?v=rA46Q76Tepw

Alice Bendová, tvář projektu Dejme úsměv dětem, nakoupila. Také jste už stihli svým nákupem pomoct ohroženým dětem?
Alice Bendová, tvář projektu Dejme úsměv dětem, nakoupila. Také jste už stihli svým nákupem pomoct ohroženým dětem?
„Ráda bych jménem Nadace Naše dítě velmi poděkovala za vaši podporu kampaně Dejme úsměv dětem společnosti ROSSMANN. Díky vám nabídneme velmi důležitou pomoc azylovým domům, Fondu ohrožených dětí, babyboxu, organizaci Helppes a rodinám, které se starají o handicapované děti. Mnohokrát za ně děkuji.“  Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě.
„Ráda bych jménem Nadace Naše dítě velmi poděkovala za vaši podporu kampaně Dejme úsměv dětem společnosti ROSSMANN. Díky vám nabídneme velmi důležitou pomoc azylovým domům, Fondu ohrožených dětí, babyboxu, organizaci Helppes a rodinám, které se starají o handicapované děti. Mnohokrát za ně děkuji.“ Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě.